E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Vajzat

Vajzat po grinden me një figurë të padukshme në mur !

aitlin Nichols, 25, tha se dëgjoi vajzat e saj, Presley, Millie dhe Hays, duke bërtitur dhe duke grindur me njëra-tjetrën gjatë natës. Më vonë doli se ato nuk po grindeshin. Caitlin Nichols, 25, nga Xhorxhia, vendosi të shikonte se çfarë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -