E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

uji

Kinezi i cili me precizitet të paparë, godet me llastik pikën e ujit që rrjedh nga shishja

Një burrë nga Kina është bërë hit në internet për shkak të një veçorie që ai e ka – precizitetin. Video të ndryshme të publikuara në rrjete sociale, shfaq kinezin i cili me një copë llastiku dhe guri godet me...

Kjo lagje e Prishtinës sot do të mbetet pa ujë dhe rrymë

Lagja “Sofalia” në Prishtinë gjatë ditës së sotme do të mbetet pa rrymë, për shkak të punimeve në rrjet. E KRU Prishtina ka njoftuar se për këtë arsye kjo lagje mund të ketë edhe ndërprerje të ujit të pijes. Ky është...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -