E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

transformim

Peshonte 190 kilogramë dhe cilësohej si “djaloshi më i shëndoshë në botë” – sot ai ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm

Djaloshi më i “shëndoshë në botë” tani është pothuajse një person tjetër dhe mezi po arrijnë ta njohin shokët, pasi ky nxënës ka arritur të humb pothuajse gjysmën e peshës trupore. Arya Permana, 14-vjeç, pesë vite më parë i kishte...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -