E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Toyota Yaris

Toyota Yaris shpallet vetura e vitit 2021 në Evropë

Gazetarë që fushë të tyre kanë veturat dhe automobilizmin, kanë zgjedhur sot veturën e vitit 2021 për Evropën. Fituese e këtij çmimi është vetura japoneze, “Toyota Yaris”. https://www.youtube.com/watch?v=EGPlKgoh6L0 Fituesi është nxjerr me votat e 59 gazetarëve nga 22 vende evropiane. modeli “Yaris”...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...
- Advertisement -spot_img