E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Tottenham

Arsenal fiton derbin, VAR dhe Lamela ndëshkojnë Tottenhamin

Arsenal ka fituar derbin e Londrës Veriore kundër Tottenham-it. Topçinjtë kanë marrë një tore me përmbysje kundër Spurs në javën e 28-të të Premier League.     Sfida e luajtur në Emirates Stadium është zhbllokuar nga një gol i mrekullueshëm i Lamela-s në...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img