E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

TikTok

Donin të bënin një video për TikTok, dy nxënëse ruse i vunë flakën gati 200 tonë kashte

Dy vajza në Rusi i vunë flakën gati 200 tonë kashte, duke shkaktuar dëme të mëdha, ndërsa përpiqeshin të bënin një video për TikTok. Sipas medieve të huaja, rreth 195 ton kashtë u tha se ishin djegur në zonën rurale...

Djali nga Kolorado, 12 vjeç, pëson vdekje në tru pasi provoi ‘Blackout Challenge’ në TikTok

Prindërit e djalit paralajmërojnë për trendet e ‘sfidave’ në mediat sociale. Trendi “Blackout Challenge” në TikTok thuhet se ka lënë të vdekur trurin e një djalë 12-vjeçar nga Kolorado, dhe ai mund të mos jetojë shumë më gjatë. Vëllai i Joshua...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...
- Advertisement -spot_img