E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

thikë

Godet me thikë të birin pas një konflikti në banesë, arrestohet babai. Në pranga edhe 9 të tjerë

Policia e kryeqytetit ka arrestuar sot një 63-vjeçar që ka goditur me thikë të birin pas një sherri. Po ashtu në pranga ka rënë edhe një shpërndarës droge, si dhe 9 shtetas të tjerë për vepra të ndryshme penale. NJOFTIMI I...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img