E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Tesla

Tesla Model S dallohet në rrugë me një timon të ri

Testet e Modelit S të rishikuar plotësisht janë me sa duket në fazën përfundimtare. Timoni në formë ‘U’ të Tesla Model S i ri tashmë ka ndezur diskutime. Tani një Model i ri Model S, është parë në një rrugë publike...

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë menjëherë me Tesla, modelet e së cilës janë akoma standardi i klasit. Dhe ardhja e Ioniq e Hyundai është padyshim një...

Elon Musk konfirmoi: Tesla Roadster duhet të jetë në gjendje të notojë

Elon Musk ka përmendur një kombinim të makinave dhe shtytësve të raketave për vite me radhë, dhe tani ai dëshironte diçka më shumë. Duke vizituar Joe Rogan, ai konfirmoi atë që pret nga Tesla Roadster. Ne tashmë kemi harruar pak...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...
- Advertisement -