E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Teksas

Burri nga Teksasi me zemër të madhe, nuk mund të shikonte mijëra qytetarë duke u “ngrirë” – lokalet e tij i shndërroi në strehimore

Pas stuhisë së të ftohtit që ka pushtuar Teksasin, dyqani i mobileve i Jim McIngvale në Houston ka qenë i stërmbushur – por jo me blerës. McIngvale kishte hapur dyert e lokalit e tij me mobile, për ata që kishin...

Situatë e rënduar në Teksas, vala e të ftohtit lë pa ngrohje dhe ujë miliona banorë, paralajmërohet për mungesë së energjisë elektrike gjatë fundjavës

Zyrtarët e shtetit amerikan, Teksas, kanë paralajmëruar për një “katastrofë brenda katastrofës” pas valës së të ftohtit që ka lënë miliona njerëz pa ngrohje e ujë, duke theksuar që qytetarët duhet të përgatiten për mundësinë që të mos ketë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -