E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Tatimi

I kishte borxh rreth 500 euro tatim shtetit, autoritetet në Angli ia marrin Lamborghinin

Fundjavën e kaluar, policia “konfiskoi” një Lamborghini të shtrenjtë. Ai është një Aventador SV me vlerë mbi 350,000 euro, i cili u konfiskua nga policia për shkak të një shkelje tatimore. Pronari tani do të duhet të paguajë të gjithë borxhin...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

Në Palermo, Itali, një shofer kamioni bëri një manovër të gabuar me një kamion dhe përfundoi në çatinë e...
- Advertisement -spot_img