E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sulm

Një grua e zhveshur futet në mes të një transmetimi direkt, sulmon me një tullë prezantuesen televizive në Rumani

Një pamje e çuditshme nga Rumania po përhapet në mediat sociale pasi një grua e zhveshur vrapoi në një studio televizive në mes të një transmetimi direkt dhe hodhi një tullë në drejtim të drejtueses Mirela Vaida. Bëhet fjalë për...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img