E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Stuhia

Stuhia e rërës në Pekin e kthen diellin në të kaltër

Kryeqyteti kinez u godit përsëri nga një stuhi rëre. Kjo rezultoi në foto me një diell blu. Qiell i verdhë, diell blu: për herë të dytë në një kohë të shkurtër, Pekini u zhyt në një atmosferë apokaliptike. Stuhia e rërës...

Përfundon operacioni “Stuhia”, arrestohen shtatë persona – konfiskohen armë, vetura dhe municion

Ka përfunduar operacioni policor “Stuhia”, i cili është zhvilluar në tri rajone të Kosovës. Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Shukri Jashari para mediave tha se operacioni ka përfunduar me suksese, me ç’rast kanë arrestuar shtatë persona. “Operacioni Stuhia, është aplikuar...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img