E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sony

Është sikur të jesh atje: Sony po punon në një pajisje të re

Duket se Sony nuk ishte tepër i interesuar për pajisjen e saj Playstation VR, por u përqendrua më shumë në gjëra të tjera, si konsolë PS5. Kjo nuk do të thotë që kompania japoneze po ngre duart nga skena premtuese,...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img