E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

sofalia

Kjo lagje e Prishtinës sot do të mbetet pa ujë dhe rrymë

Lagja “Sofalia” në Prishtinë gjatë ditës së sotme do të mbetet pa rrymë, për shkak të punimeve në rrjet. E KRU Prishtina ka njoftuar se për këtë arsye kjo lagje mund të ketë edhe ndërprerje të ujit të pijes. Ky është...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...
- Advertisement -