E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Shtepi

Autobusi i shkollës i konvertuar në shtëpi të vogël

Nuk është për t’u habitur që jeta në furgon ka qenë një temë interesante për mjaft kohë – madje edhe para pandemisë. Sidoqoftë, është e qartë që coronavirusi ka ndryshuar jetën siç e njohim ne, duke çuar në një bum...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -