E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Shqipe Mjekiqi

Nënkryetarja e LDK-së: Nga Osmani duam siguri se do të ketë rol unifikues

Lidhja Demokratike e Kosovës po zhvillon takime me kandidaten për presidente Vjosa Osmani, për tu siguruar nga ajo që do të luaj rol unifikues dhe përfaqësim të popullit sa më të mirë siç kërkohet nga Presidenti, ka thënë nënkryetarja...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img