E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Shpejtim Bulliqi

Bulliqi: Anulimi i ndërtimit të Spitalit të Podujevës është hakmarrje politike

Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka deklaruar se anulimi i ndërtimit të Spitalit të Podujevës është “hakmarrje politike”. Ai tha se ka dërguar shkresë zyrtare ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj dhe drejtorit tq SHSKUK-së, Valbon Krasniqit. Në anë të një postimi...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img