E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Shoqata e Futbollit

Nga sezoni i ri, në futboll do të ketë rregullore të re edhe për prekjet me dorë

Në futboll, shumë skuadra janë ndëshkuar me penallti si shkak i prekjeve me dorë në zonën e rreptësisë. IFAB (Bordi Ndërkombëtar i Shoqatës së Futbollit), në Asamblenë e Përgjithshme vjetore, ka vendosur të kthehet në të kaluarën dhe të sqarojë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img