E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Shkolla

A kanë fëmijët nota më të këqija për shkak të ushqimit të shpejtë?

Adoleshentët që konsumojnë ushqim të shpejtë kanë vështirësi të përparojnë në shkollë dhe kanë nota më të ulëta se moshatarët e tyre që nuk hanë në të njëjtën mënyrë si ata Ky hulumtim tregon për një anë tjetër negative të...

Video virale kap reagimin e 9-vjeçares amerikane, kur nëna i thotë se do të kthehet në shkollë

Një vajzë 9-vjeçare Redondo Beach shpërtheu në lot nga gëzimi kur zbuloi se më në fund do të kthehej në shkollë, e cila është kapur në një video tërheqëse që është bërë virale javën e kaluar. Shumica e shkollave në...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img