E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Sheik Mohammed

Dubai “nuk ngopet me kaq” – njoftohen ndryshime të mëdha

Sheik Mohammed bin Rashid Al Maktoum, zëvendëspresident dhe kryeministër i Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Sundimtari i Dubait, të martën ka miratuar ndryshimet strukturore në qeverinë e Dubait, në përgatitje të një faze të re të zhvillimit. Sipas mediave të...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria lajmёroi se sot ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img