E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Shaip Kamberi

Kamberi: Vuçiqi po përdor metoda të ndryshme për të kontrolluar deputetët jo shqiptarë në Kosovë

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi ka thënë se Aleksandar Vuçiq po përdorë metoda të ndryshme për të kontrolluar të zgjedhurit joserbë në Serbi dhe ata joshqiptarë në Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, Kamberi ka thënë se...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...
- Advertisement -