E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

seria a

Serie A, Milani dominoi në vitin 2020

Milani ka dominuar në Serie A në vitin 2020, duke koleksionuar 79 pikë në 35 ndeshje, me Juventusin që renditet vetëm i katërti pas Interit dhe Atalantës. Stefano Pioli ka ndihmuar Kuqezinjtë që të ngjiten në krye të Serie A...

Fiorentina ia shkakton humbjen e parë të sezonit Juventusit

Fiorentina është skuadra e parë që i ka shkaktuar Juventusit humbje në Serie A. Skuadra nga Firence ka shënuar fitore të pastër kundër kampionit të Italisë, Juventus prej 0-3 Juventus është mposhtur për herë të parë në Serie A pas...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...
- Advertisement -