E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

seksi

Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më seksi e Kosovës provokon nga Brezovica

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më seksi e Kosovës, raporton InKosova. Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë. Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -