E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

SBASHK

Arbërie Nagavci dhe udhëheqësit e SBAShK-ut flasin për vaksinimin e mësuesve

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka vizituar sot Sindikatën e Bashkuar të Arsimit dhe Kulturës (SBAShK), ku është pritur nga kryetari Rrahman Jasharaj me bashkëpunëtorë. Gjatë këtij takimi u bisedua për gjendjen aktuale në arsim dhe...

Mësimdhënësit e Kosovës marrin shtesat prej 100 euro

Mësimdhënësit e Kosovës për muajin shkurt kanë marr 100 euro shtesë të parapara nga marrëveshja me Qeverinë Hoti. Lajmin e ka konfirmuar Ymer Ymeri nga Sindikata e Bashkuar e Arsimit dhe Shkencës. “Mësimdhënësit për muajin shkurt i kanë marr nga 100...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img