E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Rrjetet sociale

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ‘ngacmohen’ në komente të rrjete sociale

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik janë duke u bërë temë në çdo faqe rozë. E gjithë kjo, për shkak të faktit se edhe pse të ndarë, ata nuk po lënë vend në botë duke shëtitur së bashku. Së fundmi ata...

Nora Istrefi bëri ‘boom’ në rrjetet sociale, por çfarë ka kurdisur këtë radhë?

Nora Istrefi, këngëtarja më e dashur për trevat Shqiptare, magjepsi tërë publikun dhe na zgjoi kureshtjen se për çfarë bëhej fjalë. Nora, postoi në rrjetet sociale një set të ri fotografik i cili zgjoi shumë kureshtje tek publiku, se në...

Mjetet e kontrollit: Ku i kanë bllokuar të gjitha autoritetet në botë rrjetet sociale?

Në vitet e fundit, autoritetet e vendeve rreth botës janë përpjekur në çdo mënyrë për të parandaluar qytetarët nga organizimi i demonstratave dhe shprehja e pakënaqësisë, dhe një nga mjetet më të zakonshme të përdorura për atë qëllim është...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...
- Advertisement -