E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

rovena

Rovena Stefa i rikthehet skenës pas dy vjetëve pauzë

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka bërë debutimin në skenë pas pothuajse dy vitesh pauzë. Ajo ditën e djeshme (e shtunë) ka prezantuar projektin e ri të titulluar “Le të thyhen gotat”. Kënga vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtarja...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -