E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

RedMagic 6 Pro

Telefoni me ekranin më të shpejtë në treg ka mbërritur

RedMagic, marka e lojrave e ZTE (më saktësisht, ndarja e saj Nubia), prezantoi dy telefona të rinj në bashkëpunim me gjigantin kinez Tencent. Këto janë modelet RedMagic 6 dhe RedMagic 6 Pro që janë lëshuar tashmë në Kinë dhe do...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...
- Advertisement -spot_img