E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Ramush Haradinaj

Voton Ramush Haradinaj

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka votuar para pak çastesh. Haradinaj ka ftuar qytetarët që ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre për votim. “I lus qytetarët që të votojnë, këto zgjedhje janë shumë me rëndësi. Na presin...

Haradinaj thotë se koalicioni AAK-Vetëvendosje është i mundshëm

Ramush Haradinaj i AAK’së thotë se koalicioni në mes të AAK’së dhe Vetëvendosjes është i mundur. “Sa na përket neve është reale kjo, është e mundshme sa na përket neve. Varet vullnet i Vetëvendosjes. Ata e vlerësojnë a kanë nevojë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...
- Advertisement -