E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Ramë Likaj

Ramë Likaj njofton për disa të arriturat në arsim në drejtimin e tij si ministër

Ramë Likaj, gjatë mandatit të tij si ministër, u përkushtua në reformën në Arsim dhe Aftësim Profesional duke ditur rëndësinë dhe ndërlidhjen që ka për tregun e punës. Në fushën legjislative është bërë: -Miratimi i dy udhëzimeve Administrative: UA  për...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...
- Advertisement -