E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

QKUK

ShSKUK përfiton donacion në vlerë 100 mijë euro

Është nënshkruar memorandumi i ​ bashkëpunimit ndërmjet​ Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës dhe​ organizatës “Care for Kosovo Kids”. Qëllimi i këtij memorandumi është renovimi i Laboratorit të Patologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ku përveç renovimit, parashihet...

Dy mjekë në QKUK infektohen për së dyti me koronavirus

Gjatë javës së fundit në Kosovë, dy mjekë janë riinfektuar me koronavirus. Lajmin për Express e ka konfirmuar nënkryetari i Odës së Mjekësve, Naser Gjonbalaj. Ai tha se nuk dihet se pjesë e cilës klinikë janë këta mjekë, por se në...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Angelina Jolie zbulon “të vërtetën” për mënyrën se si divorci nga Brad Pitt ndikoi në synimet e saj në karrierë

Angelina Jolie diskutoi për rolin e saj të ardhshëm në Those Who Wish Me Dead (Ata që më dëshirojnë...
- Advertisement -spot_img