E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Qeni robotik

Të gjithë e shikuan vajzën për shkak të “qenit” që ajo po e shëtiste me zinxhir

Një grua në Florida tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke ecur me një qen robotik në një zinxhir dhe pamjet provokuan reagime të shumta në mediat sociale. Videoja, e cila u shfaq në Viral Hog disa ditë më parë, u...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

Koha ishte shumë e mirë në Kalifornia dhe dielli po shkëlqente, pak para se Apple të dilte jashtë dhe...
- Advertisement -spot_img