E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

pushime

Leonora Jakupi zgjedh Turqinë për pushime

Leonora ka udhëtuar për pushime. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, si shumë prej artistëve të tjerë ka preferuar që gjatë kësaj kohe të udhëtojë për pushime, Ashtu sikurse shumë prej kolegëve të saj, edhe Leonora zgjodhi Turqinë si destinacion për...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...
- Advertisement -