E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Puna nga shtëpia

Njerëzit janë lodhur duke punuar nga shtëpia

Njerëzit janë të etur të kthehen në zyrë sepse puna nga shtëpia ka lënë shumë “të lodhur”, thotë një shef në zyrën dhe kompleksin më të madh të shitjeve me pakicë në Britani të Madhe. Howard Dawber, shefi i strategjisë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img