E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

PSG

Tifozët acarohen me Icardin, postoi fotografi me oksigjen për arsye …

Ish kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka postuar një foto i veshur me një maskë oksigjeni, duke marrë kritika të ashpra nga tifozët.  Sulmuesi i Paris Saint-Germainit u shfaq në një storie në Instagram duke mbajtur një maskë oksigjeni të...

Aguero ‘pushton’ ballinat e mediave evropiane – katër gjigantë futen në garë për shërbimet e tij

Sipas mediave evropiane, Juventusi, Interi, Barcelona dhe Paris Saint-Germain janë futur në garë për transferimin e Sergio Agueros. Kontrata e sulmuesit 32-vjeçar skadon në fund të këtij edicioni dhe sipas asaj që raportohet, Zonja e Vjetër dhe Nerazzurët kanë filluar...

Formacionet zyrtare, Barcelona – PSG: Të dy skuadrat në sulm nga minuta e parë

Barcelona do ta pres PSG-në në kuadër të ndeshjes së parë të 1/16 të Ligës së Kampionëve. “Camp Nou” do të jetë nikoqirë i dy prej skuadrave të forta në botë, që do të kërkojnë çerekfinalen. Për këtë ndeshje Ronald Koeman,...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...
- Advertisement -