E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Premier League

Evertoni mori fitoren e parë në “Anfield Road” që nga viti 1999 – Liverpooli drejt rekordeve negative

Everton thelloi problemet e Liverpoolit në luftën e tyre për të mbrojtur titullin e kampionit në Ligën Premier. Evertoni fitoi me rezultat 2-0 në Anfield, që ishte herë e parë që nga viti 1999, ku në atë botë kishin fituar...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -