E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Plazmë konvaleshente

Mobilizim i madh i qytetarëve, 130 prej tyre plotësuan kushtet për të dhuruar plazmë konvaleshente

Qytetarët po dhurojnë gjak për t’i ndihmuar të sëmurët rëndë me COVID-19. “E kemi parë që ka kërkesa të mëdha për plazmën e gjakut të personave që kanë kaluar coronavirusin. Unë jam nga ata që e kam kaluar coronavirusin dhe...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...
- Advertisement -spot_img