E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

perputhen

Ana për djemtë në “Për’puthen”Nuk dinë si ta lypin

Ana thotë se djemtë, konkurentë të Për’puthen nuk dinë si të sillen me vajzat. Duke iu referuar edhe debatit të fundit midis konkurentit të ri, Erit dhe Fatjonit, që përfundoi me ofendime dhe gati në dhunë fizike, Ana thotë: “Aty...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -