E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

pele

Lionel Messi e thyen rekordin e Peles

Lionel Messi e ka thyer rekordin e legjendës braziliane Pele për më së shumti gola të shënuara për një klub të vetëm, pasi e shënoi golin e 644-të në karrierë për Barcelonën të martën kundër Real Valladolidit. Ikona braziliane i...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -