E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Pavaresia e Kosoves

Akrobatja nga Shqipëria, Fiona Rushiti, performon mbi Liqenin e Badovcit për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Akrobatja nga Shqipëria, Fiona Rushiti, realizoi performancë në ajër përmbi Liqenin e Badovcit. Ajo sfidoi të ftohtin e madh për të bërë diçka të madhe për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Përmes veshjes me flamujt e dy shteteve ajo...

Kuçi tregon se cilët politikanë e dinin datën e shpalljes së pavarësisë

Numri dy në Qeverinë e Kosovës, kur vendi shpalli pavarësinë ka shpalosur histori të pathëna deri tash. Hajredin Kuçi ka treguar për ngjarjet para dhe gjatë shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Ish zv. kryeministri i Kosovës, ka treguar se kur për...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -