E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Parking

Video që i ka habitur të gjithë, shikojeni çka i bën ky burrë makinës ‘Jugo’

Burri, i pakënaqur me mënyrën se si fqinji i tij parkoi “Jugo” -në e tij, vendosi ta bënte vetë, dhe fjalë për fjalë “ri-parkoi” makinën në një mënyrë gazmore. Në video shihet se si një burrë, e kap makinën nga...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -