E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Paris Hilton

Paris Hilton fejohet për të katërtën herë

Paris Hilton është fejuar. I dashuri i Hilton, Carter Reum i propozoi yllit të famshëm gjatë fundjavës pas një viti takimesh. Ajo konfirmoi lajmin në faqen e saj të internetit dhe në Instagram, duke e quajtur Carter Reumin “shpirtin e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...
- Advertisement -