E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

pandemi

OBSH: Pandemia do të përfundojë në fillim të vitit 2022

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Evropën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë në fillim të vitit 2022.   Hans Kluge theksoi për televizionin shtetëror danez DR se COVID-19 do të vazhdojë...

Xeni reagon pas tubimeve politike në kohë pandemie

Këngëtari i njohur shqiptar, Shkelzen Jetishi – Xeni, ka bërë një reagim publik në rrjetet sociale lidhur me fushatën elektorale. Ai ka publikuar fotografi në InstaStory të një prej tubimeve të partive politike, ku kishte të përfshirë një numër të...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -