E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Oliver Varhelyi

Komisioneri i Zgjerimit të BE-së, Varhelyi ka tri mesazhe për Qeverinë e Kosovës

Kosova po përballet me një moment kritik gjersa Evropa pret që pa vonesë të zgjedhet një president  pas formimit të qeverisë.  Të dyja palët po i japin përparësi reformave dhe angazhimit në dialog, i cili duhet të sjell një marrëveshjeje...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img