E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

OJQ

Reagojnë 48 OJQ të komuniteteve jo-serbe – nuk i njohin si përfaqësues të tyre deputetët që nuk kanë dalë nga votat e tyre

Përfaqësuesit e organizatave joqeveritare/shoqërisë civile të boshnjakëve të Kosovës ndjekin me shqetësim të madh zhvillimet e fundit, pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Në një reagim të përbashkët, 48 OJQ të komuniteteve jo-serbe, nuk i njohin si përfaqësues të tyre deputetët...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -