E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Oda e Hotelerisë e Kosovës

Hotelierët e Kosovës kundër masave të reja shtrënguese

Masat shtrënguese që mund të merren në mbroje nga Covid-19 nga java e ardhshme prej Qeverisë së re, pritet të kundërshtohen nga bizneset e hotelerisë dhe gastronomisë në vend. Madje, drejtues të Odës së Hotelerisë dhe Turizmit të Kosovës i...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar që sallat e dasmave të hapen në fillim të muajit prill. Në një konferencë shtypi të mbajtur të premten përfaqësues të...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Angelina Jolie zbulon “të vërtetën” për mënyrën se si divorci nga Brad Pitt ndikoi në synimet e saj në karrierë

Angelina Jolie diskutoi për rolin e saj të ardhshëm në Those Who Wish Me Dead (Ata që më dëshirojnë...
- Advertisement -spot_img