E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Nutricionisti

Nutricionisti shpjegon pse duhet ta ngrini avokadon

A keni dëgjuar që avokado është një frut? Shpesh është e vështirë ta krahasojmë me luleshtrydhen apo mollën. Për shkak të pamjes, ne mendojmë se është një perime. Fruti përmban sasi të shumta yndyrash dhe ka nivele të ulëta...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img