E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

nusja

Siç e do tradita, Fifi i kërkon motrës nuse atë që kërkojnë të gjitha vajzat beqare

Fifi ka martuar motrën. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja me një foto ku motra e saj, Edona shfaqet nuse dhe duket kaq e bukur. Sigurisht që nga Fifi nuk ka munguar një urim e që ra në sy...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...
- Advertisement -