E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

nudo

Ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon nudo

Eriona Sylejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës. Ajo ka publikuar fotografi provokuese duke ekspozuar linjat trupore, Eriona Sylejmani, ka publikuar fotografi e zhveshur nga plazhi duke mbuluar asetet e saj me duar. Komentet dhe pëlqimet e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...
- Advertisement -