E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Notat e lojtareve

Arsenal 0-1 Manchester City, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 1-0 në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Raheem Sterling nga një asistim i Ryad Mahrezit. Citizens ishin më të mirë në fushë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -