E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Nora Istrefi

Nora Istrefi bëri ‘boom’ në rrjetet sociale, por çfarë ka kurdisur këtë radhë?

Nora Istrefi, këngëtarja më e dashur për trevat Shqiptare, magjepsi tërë publikun dhe na zgjoi kureshtjen se për çfarë bëhej fjalë. Nora, postoi në rrjetet sociale një set të ri fotografik i cili zgjoi shumë kureshtje tek publiku, se në...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...
- Advertisement -